Cu 2% sau 3,5% din impozitul pe venit2% or 3,5% of the income tax

Redirecţionarea a 2% sau 3,5% din impozitul pe venit către Asociaţia Derzelas

Le mulțumim din suflet celor pentru care ne vor susține și, cu recunoștință, le răsplătim încrederea pe care o au în proiectele nostre cu dragostea și gândurile noastre bune!

Redirecting  2% or 3,5% of the income tax for Derzelas Association

We are kindly invite you to support the further association`s activities redirecting  2% or 3,5% of income tax by the Association Derzelas. All you have to do is fill up the  statement 230 which can be downloaded HERE. We want to thank you for your support and to let you know how grateful we are. We send you our love and warmest wishes in reward for your trust!