Redirecţionarea a 2% din impozitul pe venit către Asociaţia Derzelas

Dacă doriţi să sprijiniţi acţiunile Asociaţiei Derzelas sunteţi invitaţi să redirecţionaţi cei 2% din impozitul pe venit către noi, completând declaraţia 230 care se poate descarca de aici.

Declaraţia trebuie completată cu datele personale ale contribuabilului, urmând apoi să ne comunicaţi decizia dvs. de a redirecţiona cei 2% din impozitul pe venit către Asociaţia Derzelastrebuie printr-un e-mail la adresa: contact@asociatiaderzelas.ro. Actele trebuie depuse în original la Agenţia Naţională de Aministrare Fiscală, motiv pentru care o dată ce am primit înştiinţarea dvs. cu privire la redirecţionare, vom stabili o întâlnire pentru a intră în posesia declaraţiei completate. Noi vom face completările necesare cu datele asociaţiei şi vom depune în original declaraţia la Agenţia Naţională de Administrare Fiscală.

Îndrăzneşte să redirecţionezi cei 2%din impozitul pe venit către Asociaţia Derzelas