Ca voluntar

Îndrăzneşte să te implici în acţiunile noastre derulate pentru tinerii cu dizabilităţi şi trimite un e-mail cu CV-ul tău la adresa contact@asociatiaderzelas.ro.   Pe baza CV-ului trimis vom iniţia o întâlnire pentru a ne cunoaşte mai bine şi pentru a te familiariza cu activităţile pe care le desfăşurăm. Astfel vei putea face o analiză a acţiunilor Derzelas şi îţi vei putea contura imaginea asupra a ceea ce îţi place să faci şi cum vei putea contribui la sprijinirea tinerilor cu dizabilităţi în dezvoltarea lor personală şi socială.

Hotărârea luată de comun acord cu privire la implicarea în proiectele Derzelas, se va concretiza printr-un contract de voluntariat pe care îl poţi descarca de aici. Contractul trebuie completat cu datele personale ale voluntarului, semnat de către acesta şi trimis trimis pe adresa contact@asociatiaderzelas.ro.

Îndrăzneşte că voluntar alături de Asociaţia Derzelas!