Ca voluntarAs volunteer

Ca voluntar

Îndrăzneşte să te implici în acţiunile noastre derulate pentru tinerii cu dizabilităţi şi trimite un e-mail cu CV-ul tău la adresa contact@asociatiaderzelas.ro.   Pe baza CV-ului trimis vom iniţia o întâlnire pentru a ne cunoaşte mai bine şi pentru a te familiariza cu activităţile pe care le desfăşurăm. Astfel vei putea face o analiză a acţiunilor Derzelas şi îţi vei putea contura imaginea asupra a ceea ce îţi place să faci şi cum vei putea contribui la sprijinirea tinerilor cu dizabilităţi în dezvoltarea lor personală şi socială.

Hotărârea luată de comun acord cu privire la implicarea în proiectele Derzelas, se va concretiza printr-un contract de voluntariat pe care îl poţi descarca de aici. Contractul trebuie completat cu datele personale ale voluntarului, semnat de către acesta şi trimis trimis pe adresa contact@asociatiaderzelas.ro.

Îndrăzneşte că voluntar alături de Asociaţia Derzelas!

As volunteer

Dare to involve yourself  in our actions developed for young disabled persons and send us an e-mail attaching your CV to following address: contact@asociatiaderzelas.ro. Based on your submitted resume we establish an appointment, in order to encounter our common goals, considering this a great opportunity to know us better and to be acquainted with our developed activities. Therefore you may be able to perform a Derzelas`s activities analysis aiming an overall perspective upon your involvement concerning young disabled person`s personal and social development.

Our mutual agreement regarding your implication in Derzelas`s projects, will be reflected through a volunteer contract, which can be downloaded here. The contract must be fill up with your personal data, signed and sent to the e-mail address: contact@asociatiaderzelas.ro

Dare to be part of Derzelas Association team!