Îndrăznește să dăruiești cei 2% din impozitul pe venit pentru Asociația Derzelas!

Poți să sprijini și tu inițiativele noastre, de incluziune socio-profesională a persoanelor cu dizabilități, direcționând cei 2% din impozitul pe venit către Asociația Derzelas. Banii strânși vor fi utilizați pentru dezvoltarea de noi proiecte și pentru susținerea celor existente. Ce trebuie să faci mai exact?
1. Dacă ai domiciliul pe raza județului Cluj-Napoca – descarcă declarația 230 de aici, completează datele tale și retrimite-o completată în original pe adresa str. Republicii. nr. 14, ap. 5, Cluj-Napoca.
2. Dacă ai domiciliul în altă localitate decât în Cluj-Napoca – descarcă declarația 230 de aici, completează datele tale și depune-o la sediul ANAF din raza județului în care ești domiciliat.
Îți mulțumim că prin acțiunea ta ești alături de noi și de persoanele cu dizabilități!